Rád odpoviem pre Slovensko

mdurta@gmail.com
Otázky môžte poslať na email poradím čo bude vedieť.

1 Like

Dobre deň neviem či toto odošlem správne ale rád by som Vás poprosil o pomoc s otázkami pre Wirex,neviem moc dobre anglicky a stala sa mi taká avec,čo sa nedeje asi každému každý deň a verím spoločnosti wirex ,že sú zmätený a majú chaos a nevedia čo sa deje,lebo im to v angličtine neviem vysvetliť,google translator prekladá hovädiny a ako naschváľ sú kamošky angličtinárky mimo a mal by som situácviu riešiť čím skôr lebo aj tak je už dosť komplikovaná a okrem wirex ešte musím kontaktovať blockchain,coinbase a niekoho kto sa rozumie trezoru ledger live,takže je toho dosť.Ak sa Vám dá napíšte mi email na henry.kovac@gmail.com a dohodneme sa ,zavolám Vám a situáciu jasne vysvetlím,už som zúfalý lebo všade som pohadzovaný na suportoch a k niečomu zmysluplnému sa dopracovať je strašne ťažké.Dakujem Vám Henrich kováč

Hi Henry, I am sincerely sorry to hear about this.

I have just contacted you via the email, could you please take a look and provide us with more details of your issue?

Please feel to write in Slovenian as well, I will be glad to assist further.

Best regards!

Môžeš mi zavolať +421944068133

Dňa ut, 1. sep 2020, 13:55 Yan Demakhin via Wirex Community - The Latest Feedback & Discussion | Wirex <wirexapp@discoursemail.com> napísal(a):