Slovakia people

Otázky pre Slovensko

1 Like

Dobry den. Chcem sa spytat aky musi zostat minimalny zostatok na karte wirex ak nejaky je. Druha otazka je v ktorych obchodoch sa da platit wirex kartou? Dakujem za odpoved

Poplatok za používanie karty je 1,2 eur mesačne. Kartou sa dá platiť vo všetkých obchodoch. Krypto späť 0.5% a ak keď kúpiš wxt určitý počet tak sa percenta zvyšujú až do 1,5%.

Dňa so, 18. jan 2020, 13:51 Martin Petic via Wirex Community - The Latest Feedback & Discussion | Wirex wirexapp@discoursemail.com napísal(a):

Zdravím, potrebujem poradiť, moja karta prestala fungovať, nie ke možné fyzicky platiť za tovar…, zasielanie peňazí na účet z inej karty mi funguje, prevod medzi mojim účtom a kartou funguje, prevod na krypto funguje, len nejde platiť, ani bezkontaktne ani cez PIN. Ďakujem za radu.

Neviem, skus mi napísať na mesenger.

Dobrý deň,
viete mi poradiť? Mám Wirex kartu v USD.

Ak z nej chcem platiť v EURách, akým kurzom bude prepočet? Vďaka.

Prosím o radu, ako sa dá na kartu Wirex kúpiť Ethereum, a aké sú poplatky?

Karta sa dá objednať aj v eur. Poplatky sú štandardne aj výmeny v reálnom čase.

Dňa pi, 13. mar 2020, 13:26 Anastázia Šimková via Wirex Community - The Latest Feedback & Discussion | Wirex wirexapp@discoursemail.com napísal(a):

Ethereum sa dá nakúpiť priamo v aplikácii wirex kde sú možnosti kúpiť i iné krypto meny.

Dňa pi, 13. mar 2020, 13:47 Michal Ďurta mdurta@gmail.com napísal(a):

Ak chcem Eth nakúpiť, musím si najprv založiť Peňaženku Wirex?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10219324928252427&id=1187166927
Áno keď si chceš kúpiť ethereum pomocou wirex peňaženky musíš si založiť tento účet. Posielam ti link cez ktorý sa registruj potom sa ozvi ak niečo nebude jasné rad ti pomôžem. Posli mi súkromnú správu na mesenger Michal Ďurta
Dňa pi, 13. mar 2020, 14:08 Anastázia Šimková via Wirex Community - The Latest Feedback & Discussion | Wirex wirexapp@discoursemail.com napísal(a):

https://wirexapp.com/r/34d222eebeed431bad80c45e3fe873fa

Dňa pi, 13. mar 2020, 14:42 Michal Ďurta mdurta@gmail.com napísal(a):

Ako dostávať crypto späť za každý nákup až do 1,5% Bitcoin ? Medzinárodné výbery s bankomatu v jednotnej cene 2,3eur. Moznosť uschovať, poslať, prijať 10 najpouživanejších crypto. Moderný bezpečný 2FA niekoľko faktorové prvky najvyššej ochrany. Odporuč ďalej a tak zarábaj.Otvor si aj ty účet zdarma, ďalej mesačný poplatok za vedenie karty 1,2eur. Neváhaj a šetri peniaze sebe a svojej rodine.

Dňa pi, 13. mar 2020, 14:43 Michal Ďurta mdurta@gmail.com napísal(a):